تبلیغات
سدژ ؛ سایت تخصصی شهرستان خمینی شهر - سده - دو ماه دیگر افتتاح مرکز ثابت اهدای خون خمینی شهر
هموطن گرامی، به سایت سدژ، سایت مردم شهیدپرور شهرستان خمینی شهر خوش آمدید. تمام تلاش دست اندرکاران سایت سدژ اینست که خمینی شهر را آنگونه که هست به جهانیان بشناساند، نه کمتر نه بیشتر. امیدواریم بتوانیم اخبار، اطلاعات و مطالب مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم. این سایت با آدرس سده دات آی آر قابل دسترسی می باشد: sede.ir منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما گرامیان هستیم. سایت سدژ، سایت هر خمینی شهری


مرکز ثابت اهدای خون شهرستان خمینی‌شهر به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل سازمان انتقال خون استان اصفهان گفت: با حمایت مالی یکی از خیرین خمینی شهر مرکز انتقال خون شهرستان خمینی شهر تکمیل و تا دو ماه دیگر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

مهدی حریری در حاشیه بازدید از مرکز انتقال خون شهرستان خمینی‌شهر اظهار کرد: زمین این مرکز 200 مترمربع است با کمک مسئولان شهرداری و شورای شهر خمینی‌شهر تامین شده که ساخت این مرکز تاکنون بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی افزود: با کمک و حمایت خیر خمینی‌شهری آقای صمدی بیش از 600 میلیون تومان برای ساخت مرکز اهدای خون شهرستان خمینی‌شهر در چهار طبقه و بیش از 500 متر زیربنا تاکنون هزینه شده است.

مدیرکل سازمان انتقال خون استان اصفهان با تاکید بر اینکه تلاش می‌کنیم با حمایت مسئولان استانداری و سازمان انتقال خون کشور تجهیزات فنی و آزمایشگاهی و نیروی انسانی این مرکز تامین شود، بیان کرد: با وجود محدویت در به‌کارگیری نیروهای جدید سازمانی با کمک مسئولان شبکه بهداشت و درمان خمینی‌شهر تعدادی از نیروهای مورد نیاز تامین و مابقی از ظرفیت موجود سازمان انتقال استان به‌ کار گرفته شوند. در آینده نزدیک مرکز انتقال خون شهرستان خمینی‌شهر به یک مرکز تهیه و توزیع فرآورده‌های خونی استان تبدیل خواهد شد.

وی گفت: در حال حاضر این مرکز به هشت نفر نیروی متخصص و کارشناس علوم آزمایشگاهی و پرستاری نیاز دارد، سعی می‌کنیم در زمان وعده داده شده این مرکز افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

به گزارش فارس، ستاد مردمی اهدای خون شهرستان خمینی‌شهر بیش از 20 سال است که به حمایت خیرین و جلب کمک‌های مردمی و با حمایت مسئولان استان و شهرستان به صورت مردمی فعالیت می‌کند.

هر ساله در ایام محرم مردم و عزاداران حسینی شهرستان خمینی‌شهر با اهدای بیش از چند هزار واحد خون موفق به کسب رتبه و افتخارات خیلی خوبی در بخش می‌شوند.حجم استقبال اهداکنندگان خون خمینی‌شهر به حدی است که مسئولان ستاد به دلیل کمبود فضا و ظرفیت قادر به پاسخگویی و دریافت خون اهداکنندگان نیستند.با اهدای مرکز ثابت انتقال خون شهرستان عملا در طول سال شاهد حضور و استقبال مردم خمینی‌شهر برای اهدای خون خواهیم بودطبقه بندی: اخبار خمینی شهر، 
برچسب ها: مرکز ثابت اهدای خون خمینی شهر، خیرین خمینی شهری، شهرداری خمینی شهر، سایت سدژ، اخبار خمینی شهر، خمینی شهر، سدژ،
ارسال توسط آقای عموشاهی
آخرین مطالب