هموطن گرامی، به سایت سدژ، سایت مردم شهیدپرور شهرستان خمینی شهر خوش آمدید. تمام تلاش دست اندرکاران سایت سدژ اینست که خمینی شهر را آنگونه که هست به جهانیان بشناساند، نه کمتر نه بیشتر. امیدواریم بتوانیم اخبار، اطلاعات و مطالب مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم. این سایت با آدرس سده دات آی آر قابل دسترسی می باشد: sede.ir منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما گرامیان هستیم. سایت سدژ، سایت هر خمینی شهری

احمد رضوانی بعد از ظهر امروز در بازدید از طرح احداث تقاطع غیر هم‌سطح جاده کمربندی خمینی‌شهر در جمع تعدادی از مسؤولان شهرستان و مجریان این طرح اظهار کرد: با توجه به وضعیت نامطلوب بلوار آزادگان و حجم تصادفات و خطراتی که برای مسافران جاده کمربندیی خمینی‌شهر وجود دارد، اجرای این طرح کمک زیادی به کاهش حوادث و حفظ جان مردم می‌کند.

وی افزود: در حدود دو سال است که برای تخصیص اعتبارات ملی برای ساماندهی و احداث تقاطع غیر هم‌سطح جاده کمربندی جدید به جاده خمینی‌شهر تلاش می‌کنیم و تکمیل جاده کمربندی جدید خمینی‌شهر یکی از مطالبات مردم و مسؤولان شهرستان است.

فرماندار خمینی‌شهر ادامه داد: مراکز مهمی همچون دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه آزاد خمینی‌شهر، شهرک علمی تحقیقاتی و امامزاده سید محمد در مجاورت بلوار آزادگان و جاده قدیم کمربندی قرار دارد و روزانه هزاران نفر از مردم شهرستان، دانشجویان و مسافران استان‌های مختلف از این مسیر عبور می‌کنند.

رضوانی تصریح کرد: مسؤولان وزارت راه، استاندار اصفهان، معاون عمرانی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی استان از این منطقه بازدید داشته‌اند و پیگیری زیادی برای تخصیص اعتبار از محل اعتبارات ملی برای آغاز این طرح داشته‌اند.

وی با تأکید بر اینکه در سخت‌ترین شرایط مالی کشور، دولت برای حفظ جان مردم و کاهش تصادفات بلوار آزادگان اعتبارات لازم را برای طرح تخصیص داده، ادامه داد: این طرح با هزینه‌ای بالغ بر 23 میلیارد ریال در حال اجراست و با افتتاح و راه‌اندازی این طرح عملاً ورود و خروج خودروهای سنگین به بلوار آزادگان خمینی‌شهر و میدان استقلال اصفهان ممنوع و محدود می‌شود.

فرماندار خمینی‌شهر با بیان اینکه به دلیل اهمیت این طرح عملیات عمرانی باید طبق برنامه زمان‌بندی‌ شده انجام شود، اذعان کرد: موضوع حفظ جان مردم خمینی‌شهر، مسافران و دانشجویان مراکز علمی و دانشگاهی مجاور با این جاده برای ما اهمیت زیادی دارد؛ مسؤولان استان و شهرستان خود را مسؤول حفظ جان مردم می‌دانند و نمی‌توانیم در برابر خطرات و حجم تصادفات بلوار آزادگان بی‌تفاوت باشیم.

رضوانی خاطرنشان کرد: مردم شهرستان خمینی‌شهر با تقدیم بیش از 2300 شهید در دوران دفاع مقدس و 10 شهید مدافع حرم نقش پررنگی در حفظ نظام داشته و دارند، ما وظیفه‌ داریم برای حفظ اعتلای نظام جمهوری اسلامی تلاش کنیم.

به گزارش سدژ از فارس بلوار آزادگان و جاده کمربندی خمینی‌شهر به‌ عنوان شاهراه و یکی از خطرناک‌ترین جاده‌های استان محسوب می‌شود که به دلیل شهری بودن به‌ طور میانگین هر ساعت 900 خودروی سبک و سنگین از آن عبور می‌کنند.

روزانه هزاران خودروی سنگین به دلیل عدم تکمیل جاده کمربندی جدید خمینی‌شهر به شاهین‌شهر مجبور به عبور از بلوار آزادگان خمینی‌شهر هستند و همین امر باعث بالا رفتن حجم تصادفات و کشته شدن تعداد زیادی از مسافران و عابران در این مسیر می‌شود.

ظهر روز دوشنبه برخورد یک دستگاه حمل سنگ خام با یک دستگاه پژو و باعث واژگون شدن سنگ چند تنی سنگ خام و تصادف زنجیره‌ای 12 دستگاه خودروی سبک و سنگین و مصدومیت دو نفر شد.


طبقه بندی: اخبار خمینی شهر،  حوادث خمینی شهر، 
برچسب ها: بلوار آزادگان، فرماندار خمینی شهر، جاده کمربندی خمینی شهر، سایت سدژ، سدژ، اخبار خمینی شهر، سایت خمینی شهر،
ارسال توسط دکتر عموشاهی
آخرین مطالب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic